Konkurs czytania poezji i prozy

Konkurs czytania poezji i prozy został zorganizowany w dniach 12 i 13 czerwca 2014r. Do konkursu przystąpili uczniowie z klas II, III, IV, V i VI szkoły podstawowej.
Konkurs miał na celu doskonalenie techniki pięknego czytania, popularyzację czytelnictwa, rozwijanie kultury czytelniczej oraz doskonalenie umiejętności właściwej interpretacji tekstu.

Zwycieżczynią konkursu z dnia 12 czerwca 2014 r. została Wiktoria Kurasz z klasy III

W konkursie z dnia 13 czerwca 2014 r. pierwsze miejsce przyznano – Juliuszowi Podbielskiemu z klasy VIa za utwór „W aeroplanie”, drugie miejsce przypadło uczeniom z klasy III – Alexandrze Basińskiej, Wiktorii Pokorskiej i Mateuszowi Modrzejewskiemu za utwór „Żuraw i czapla”. Trzecie miejsce zdobyła Natalia Dib za utwór „Dziurki w serze”.

Category: Konkursy