Kiermasz świąteczny

W dniach 03 – 13 grudnia 2014 roku odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny.

Uruchomienie naszego szkolnego kiermaszu poprzedziły długie tygodnie przygotowań, dzięki czemu swiąteczna atmosfera zagościła u nas wyjątkowo wcześnie. Na kiermaszu znalazły się rękodzieła misternie wyrabiane przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Były karty świąteczne, przepięknie zdobione choinki z makaronu, wyjątkowo oryginalne ozdoby choinkowe i nie zabrakło również świątecznych pierników.

W drugim tygodniu trwania kiermaszu, tuż przed przerwą bożonarodzeniową, odbyła się w naszej szkole wspólna Wigilia, na której nie zabrakło opłatka, barszczu, wzruszeń i szczerych życzeń.
Wspólne kolędowanie, recytacja wierszy o tematyce świątecznej i spotkania ze św. Mikołajem podkreśliły bogactwo naszych zwyczajów i istotę pielęgnowania tradycji.

Category: Ogłoszenia